- Ja cilvēks ēd ar kreiso roku, tad ar šo ēdienu cilvēks uzsūc visas negatīvās cilvēku (vai garu), kas atrodas tuvumā, īpašības. Ēdienu var paņemt ar kreiso roku, bet likt mutē vajag tikai ar labo.
- Grīda tiek uzskatīta par aptraipītu vietu, tāpēc visus traukus, kas pieskārušies grīdai, obligāti nepieciešams nomazgāt.
- Pirms ēst gatavošanas nepieciešams izslaucīt virtuvi, jo tur, kur cilvēki ir ēduši, sapulcējas gari, lai uzsūktu ēšanas baudas enerģiju. Nepieciešams to vietu kaut vai apslacīt, bet labāk izslaucīt (izmazgāt).
- Pēc tualetes apmeklējuma pa lielam, ja vēlas gatavot ēst, nepieciešams veikt pilnīgu apmazgāšanos. Vai arī kaut vai apslacīt ar ūdeni galvu, rokas un kājas.
- Dzīvniekiem nav jāatrodas virtuvē, viņi nedrīkst zināt, kas tā tāda ir.
- Ja dzīvnieki ir uz ēdienu paskatījušies vai, vēl vairāk, to pagaršojuši, šādu ēdienu nedrīkst ēst (tas jāatdod dzīvniekiem). Psihiskais spēks aiziet pie dzīvniekiem.
- Kad ēdiens tiek gatavots ar mīlestību, tam piemīt patīkama garša. 40-50% no ēdiena garšas ir atkarīgi no ēdiena gatavotāja prāta noskaņojuma. Garšai ir saistība ar cilvēka raksturu, nevis ar ēdiena ķīmisko sastāvu.
- Virtuve ir svētīga vieta. Tajā jāatrodas svēto attēliem un augiem, kuri nevijas. Virtuvei jābūt neitrālā krāsā, jābūt jebkuriem patīkamiem dzīvespriecīgiem toņiem, Nedrīkst būt pelēcīgi, bāli, ziemīgi toņi.
- Ēst gatavošanas laikā virtuvē nedrīkst ienākt cilvēki sliktā noskaņojumā.
(pēc O.G.Torsunova materiāliem)